19°

На Рівненщині мобільні медичні бригади провели майже тисячу щеплень за місяць

У червні мобільні медичні бригади на Рівненщині провели 952 щеплення для жителів громад.

Виїзні сесії організовують, щоб мешканці віддалених населених пунктів могли безкоштовно отримати базові медичні послуги неподалік від дому.

Цього літа мобільні бригади запланували 30 виїздів до Острозької, Сарненської, Гощанської, Дубровицької та Миляцької громад.

Жителі могли вакцинуватися проти дифтерії, поліомієліту, гепатиту В, Hib-інфекції, вірусу папіломи людини, а також кору, паротиту та краснухи.

Крім щеплень, під час виїздів мешканці громад мали змогу виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, пройти швидке тестування на вірусні гепатити В і С та ВІЛ, а також отримати консультацію сімейного лікаря.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp