24°

На Рівненщині модернізують ліцеї у дев’яти громадах

Рівненська область отримає 40,6 млн грн освітньої субвенції на оновлення закладів освіти.

Кошти спрямують на модернізацію кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, а також закупівлю сучасного обладнання, мультимедійної техніки та меблів.

Фінансування отримають дев’ять закладів освіти області: Вирівський, Здовбицький і Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 та Острозький ліцей №1.

Завдяки державній субвенції учні дев’яти громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших та краще оснащених освітніх просторах.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp