17°

На Рівненщині новий заступник голови ОДА

На Рівненщині – новий заступник голови ОДА з питань цифровізації.

На посаду заступника голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) призначений Олександр Терещенко.

«Вітаю в команді. Основні завдання, які поставив перед новим заступником: наближення адмінпослуг для людей за допомогою цифрових інструментів, збільшення доступності до мережі Інтернет, покращення цифрової освіти, створення систем відцифрування даних. Переконаний, досвід Олександра дозволить швидко та ефективно втілити у життя заплановане», – зазначив очільник Рівненщини Олександр Коваль.

Нагадаємо, що до цього Олександр Терещенко працював радником голови. Перед тим очолював Тернопільський інформаційно-аналітичний центр, був заступником керівника Рівненського інформаційного комп’ютерного центру.

«Для мене завжди було цікаво вирішувати будь-які життєві ситуації за допомогою цифрових рішень. На посаді CDTO Рівненської ОДА таких викликів та можливостей в мене набагато більше. Пріоритетне завдання – розвивати та впроваджувати інноваційні технології, які покращать життя людей та зроблять Рівненщину конкурентоспроможною», — зазначив Олександр Терещенко.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp