17°

На Рівненщині побільшало батьків, які ухиляються від виховання дітей

Працівники служби у справах дітей виконавчого комітету Вараського району у липні зафіксували різке збільшення кількості дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

“На жаль, у липні спостерігаємо тенденцію до збільшення кількості випадків, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов`язків. Зокрема, саме цього місяця ми взяли на облік шестеро дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Зазвичай таку цифру фіксуємо за півроку. Аналізуючи ситуацію, безумовно будемо вживати дій, щодо соціально-правового захисту, проводити певну роз’яснювальну роботу з батьками, спільно з нашими соціальними партнерами. Наприклад, із Вараським міським центром соціальних служб, який надає соціальні послуги таким сім’ям, працює у напрямку відповідального ставлення батьків до своїх обов’язків із метою виявлення порушення прав дітей”, – розповідає начальник Служби у справах дітей Анна Ільїна.

Також у липні відбулося засідання Комісії із питань захисту прав дитини під час якого було розглянуто питання та прийнято компетентні та виважені рішення, направлені на забезпечення інтересів дітей, реалізації їх законних прав.

Джерело: Рівне Медіа