25°

На Рівненщині попрощалися із трьома захисниками

Гощанська громада провела останньою дорогою військовослужбовця Івана Нестерука із села Жаврів.

Чоловік народився 16 вересня 1970 року. Навчався у Корецькому професійному училищі.

Іван Нестерук був мобілізований навесні 2023 року. Після навчальної підготовки на Рівненському полігоні, ніс службу в місті Куп’янськ Харківської області. Захищав Україну в складі 14 окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого.

Після важкої контузії повернувся додому. Його серце зупинилося 15 серпня. За місяць йому мало б виповнитися 53 роки. Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі в селі Жаврів.

У Рівненській та Полицькій громадах віддали останню шану захиснику Олександру Балашову.

Олександр народився в селі Іванчі на Володимиреччині. Проживав у селі Полиці, а згодом у Квасилові. Навчався в Національному університеті «Острозька академія», здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Мобілізований у вересні 2022 року. Був командиром взводу снайперів. 10 серпня 2023 року 30-річний молодший лейтенант Олександр Балашов загинув, захищаючи країну, в районі населеного пункту Урожайне на Донеччині.

Поховали Героя в селі Полиці Вараського району.

У Полицькій громаді попрощалися із Миколою Кравчуком, 1977 року народження, жителем села Ромейки.

6 серпня 2023 року старший навідник 2-го мінометного розрахунку 2-го механізованого батальйону Микола Кравчук загинув під час виконання бойового завдання на сході України, отримавши поранення несумісні з життям внаслідок артилерійського обстрілу.

Світла пам’ять та вічна шана Героям! Щирі співчуття рідним і близьким.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp