5°

На Рівненщині попрощалися з шістьма загиблими Героями

На Рівненщині попрощалися з шістьма загиблими Героями – Василем Кузьмичем, Миколою Алексейчиком, Ігорем Олексієвцем, Олександром Їхалом, Василем Зелінським та Іваном Ворачеком.

Василь Кузьмич проживав у селі Грабунь Березівської ТГ. До лав Збройних Сил України був призваний у червні 2022 року. Служив командиром бойової машини. На жаль, 14 жовтня Герой загинув під час виконання службових обовʼязків поблизу населеного пункту Підстепне Херсонської області. У Василя залишилась мати.

Микола Алексейчик – уродженець села Сварині Сарненської ТГ. Проживав у селі Орвʼяниця Дубровицької громади. На військову службу був мобілізований у серпні цього року. Служив старшим сапером 2 відділення розмінування інженерно-дорожнього взводу інженерно-технічної роти групи інженерного забезпечення. На жаль, 17 жовтня Герой загинув внаслідок мінно-вибухової травми в районі населеного пункту Сергіївка Луганської області. У Миколи залишилась дружина.

Ігор Олексієвець проживав у селі Берестя Дубровицької ТГ. У травні цього року був призваний у військо. Служив бойовим медиком. На жаль, 18 жовтня Герой загинув в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району. У військового залишилась дружина, два сини та батьки.

Олександр Їхало народився 31 серпня 1982 року. Проживав у селі Бабин Бабинської ТГ. На жаль, 19 жовтня Герой загинув, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Вовчанськ Чугуївського району Харківської області.

Василь Зелінський проживав у селі Мощаниця Острозької ТГ. На жаль, 19 жовтня Герой загинув внаслідок отриманих раніше поранень під час штурмових дій в районі населеного пункту Макіївка Луганської області. Василю назавжди залишиться 30 років.

Іван Ворачек народився у 1974 році. Був жителем села Довге Поле Семидубської ТГ. На жаль, 14 жовтня Герой загинув під час виконання бойового завдань поблизу населеного пункту Сергіївка Луганської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна та світла пам’ять Захисникам.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp