2°

На Рівненщині попрощалися з трьома Героями

Гощанська громада останньою земною дорогою провела Богдана Корконоса.

Чоловік народився 21 вересня 1974 року в селі Симонів. Коли ворог підступно серед ночі напав на нашу землю, справжній патріот свої країни Богдан Корконос добровольцем пішов боронити Україну. Служив у розвідно-штурмовому батальйоні піхоти.

На жаль, 48-річний матрос загинув 2 липня під час евакуації поблизу села Торське Донецької області від несумісного з життям осколкового поранення голови. Чудова людина, чуйна, добра, працьовита – такими словами захисника згадують ті, хто його знав. У загиблого залишилися батьки, дружна, сини та донька.

На головній площі Рівного попрощалися із Героєм Любомиром Кирильчуком.

Чоловік народився у селі Богданівка колишнього Корецького району. Жив у Рівному. Надзвичайно добрий, чуйний, чутливий до чужих переживань Любомир, на жаль, не встиг створити власну сім’ю. Не мав військового досвіду, але не побоявся усіх випробувань війни, швидко вчився та опановував нові навички. Герой боронив країну від ворога на самому “нулі” та віддав за рідну Батьківщину найцінніше – власне життя.

36-річний солдат Любомир Кирильчук загинув 30 червня 2023 року від осколкового поранення, яке отримав під час мінометного обстрілу в районі селища Ямпіль на Донеччині.

У Вараській громаді провели в останню путь Героя Олександра Сриберка.

53-річний житель села Заболоття служив водієм кулеметного взводу 2 механізованого батальйону 33-ої окремої механізованої бригади.

На жаль, Олександр загинув 29 червня – потрапив під мінометно-танковий обстріл біля Роботино Токмацької громади Запорізької області. Зараз захищає рідну землю від ворога і син Олександра Сриберка – Дмитро… Поховали Захисника на кладовищі у Заболотті.

Вічна пам’ять та слава Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp