21°

На Рівненщині продовжується реалізація комплексної програми енергоефективності

На Рівненщині продовжується реалізація Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на період 2018 – 2025 роки (далі – Програма), що схвалена розпорядженням голови ОДА від 13.03.2018 № 166 зі змінами та затверджена рішенням обласної ради від 16.03.2018 № 866 зі змінами.

Відповідно до Програми на 2021 рік виділено 155 тис. грн на надання практичної допомоги щодо створення, реєстрації та функціонування ОСББ, проведення семінарів щодо впровадження енергоефективних рішень у багатоквартирних будинках. Повідомляють РН.

З початку року ОДА спільно з регіональним радником програми підтримки заходів з енергоефективності в багатоквартирних будинках «ЕНЕРГОДІМ» (далі – Програма «ЕНЕРГОДІМ») державної установи «Фонд енергоефективності» (далі – Фонд) – Михайлом Лук’янком, представниками ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини» для мешканців багатоквартирних будинків, ініціативних груп, голів правління ОСББ Костопільської, Вараської, Рівненської, Сарненської, Березнівської, Гощанської, Корецької, Здолбунівської, Володимирецької, Рокитнівської, Немовицької, Шпанівської та Острозької територіальних громад проведено семінари-навчання щодо надання ефективного управління спільною власністю, підвищення енергоефективності житлових будинків, умов участі у Програмі «ЕНЕРГОДІМ» Фонду та питань створення ОСББ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp