12°

На Рівненщині пройшов рекордний аукціон із приватизації держмайна

За об’єкт боролося 12 учасників. Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль повідомив про результати аукціону з приватизації єдиного майнового комплексу ДП “Рівнеторф”.

“Упродовж торгів стартова ціна зросла у майже 4,3 раза. У підсумку переможною стала сума понад 205 млн грн, а стартова була 47,1 млн. Це значні надходження до бюджету країни, яка перебуває у стані війни. ДП “Рівнеторф” видобуває торф’яні напівбрикети та неагломерований паливний торф. Сьогодні тут працюють 175 осіб. За умовами аукціону, усі зарплатні борги мають бути виплачені переможцем торгів”, – розповів Віталій Коваль.

Очільник області закликав бізнес брати участь у таких аукціонах та інвестувати в економіку. Адже, коли на занедбане підприємство приходить новий власник або вкладає кошти в оновлення об’єктів, це сприяє створенню нових робочих місць, зростанню зібраних податків та економіки.

Нагадаємо, в інвестиційному меню Рівненщини є об’єкти на будь-який смак – від окремих занедбаних будівель до територій великих заводів.

“Запрошую підприємців долучатися до аукціонів, адже приватизація держмайна сьогодні є важливим кроком у відновленні економіки України”, – упевнений Віталій Коваль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp