4°

На Рівненщині пройшов тренінг «Спільно в єдності – ефективні ГО»

В області продовжується серія тренінгів для соціальних менеджерів, працівників служб соціального захисту, представників громадських об’єднань, громадських активістів та організацій, які працюють з вимушено переміщеними особами. Разом з громадами Рівненщини організатори вивчають кейси та знаходять шляхи вирішення проблем інтеграції переселенців, гендерної рівності та домашнього насильства, пошуку зниклих безвісти, дотримання гуманітарних стандартів, а також надання адміністративних послуг для населення.

Як зазначили організатори тренінгу, –

“Ми завжди говоримо аудиторії, що головна мета таких зустрічей – це не просто навчання чи знаходження відповідей на найнагальніші запитання. Це можливість налагодити ділові контакти, обмінятися набутим досвідом та зрозуміти, що ми усі робимо одну дуже важливу справу. Тренінг стане ефективним доповненням таких актуальних напрямків соцменеджменту, як управління соціальними проєктами, комунікативне управління, вирішення конфліктів у громадах, соціальний ризик-менеджмент, стратегічне планування тощо. Дякуємо особисто очільниці Вараської районної державної адміністрації Людмилі Мариніній, яка посприяла організації цього заходу”.

Публікація підготовлена ГО “Інститут Податкових Реформ” у межах суб-гранту проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», що реалізує БО«100% життя» – Мережа ЛЖВ у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp