11°

На Рівненщині прощатимуться з двома загиблими захисниками

У Костопільській міській раді повідомляють, до о 16:00 в м. Костопіль (зі сторони м. Рівне) буде в’їзджати похоронний кортеж з Героями Полюховичем Богданом та Левчуком Василем.

Маршрут кортежу:вул. Рівненська – вул. Нова – вул. Незалежності до домівки Левчука Василя. Похоронний кортеж продовжить рух по вул. Степанська до вул. Оксамитова до домівки Полюховича Богдана.

17 грудня 2022 року, під час бойового зіткнення та обстрілу в районі н.п. Опитне Донецької області загинув командир бойової машини – командир 3 механізованого відділення 3 механізованого батальйону військової частини А0998, молодший сержант Полюхович Богдан Віталійович.

Був учасником АТО. 25 лютого 2022 року добровольцем пішов на війну з російським агресором і в складі 24 ОМБр ім. короля Данила став на захист України.

Загинув мужній Захисник рідної землі, боронячи від московської орди рідну Україну, кожного нас з вами.

18 грудня 2022 року під час ведення бойових дій в районі н.п. Бахмут Донецької області загинув солдат Левчук Василь Олександрович.

Мобілізований ще на початку розв’язаної росією війни – 24 березня 2022 року. Проходив службу навідником в 2 аеромобільному батальйоні в/ч А4350.

Ця клята війна обірвала життя прекрасного сім’янина, батька чотирьох дітей та дідуся п’ятимісячної онуки, яку Василь бачив тільки по відеозв’язку.

Схилімо голови у молитві та віддаймо шану Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp