17°

На Рівненщині провели благодійний футбольний матч для підтримки військових

У Рівному на стадіоні «Авангард» відбувся благодійний футбольний матч за участю команд Рівненщини та Волині.

Головна мета заходу — зібрати кошти на квадроцикл для військовослужбовців 142-ї окремої механізованої бригади.

На полі зіграли збірні двох областей. До матчу долучилися відомі у минулому футболісти, зокрема спортсмени, які раніше виступали за національну збірну України.

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль зазначив, що такі спортивні події об’єднують людей навколо підтримки українських захисників.

Організаторам, учасникам і всім, хто долучився до збору, подякували за допомогу військовим.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp