14°

На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників

На Рівненщині провели в останню дорогу двох захисників – Дмитра Ільчука із м.Острог та Юрія Неведюка із м.Вараш.

Дмитро Ільчук народився 13 листопада 1991 року. Навчався в школі у місті Острог, Рівненському автотранспортному технікумі. За спеціальністю не працював, але мав “золоті” руки: працював столяром, виконував внутрішні роботи різної складності.

Служив в армії. Хотів вступити до лав Національної гвардії, однак доля склалася так, що Дмитро Ільчук став бійцем полку «Азов».

У червні цього року військовий розпочав навчання, потому відправився з побратимами в зону бойових дій. У середині серпня приступив до виконання бойових завдань у Луганській області.

Дмитро був мужнім, сміливим, щирим, відданим своїй родині та Батьківщині.

7 вересня старший солдат Дмитро Ільчук загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області.

Воїну назавжди залишиться 31 рік.

Юрій Неведюк – 40-річний житель Вараша.

Юрій народився у с.Кукли колишнього Маневицького району Волинської області. Після школи навчався на покрівельника, слюсаря-сантехніка у Маневицькому професійному ліцеї.

У квітні 2022 року Юрія було призвано до армійських лав для боротьби з окупантами. Старший солдат служив у 65-ій окремій механізованій бригаді спочатку на посаді стрільця-помічника гранатометника, а пізніше старшим стрільцем-оператора 1-го механізованого батальйону.

2 вересня цього року потрапив під обстріл ворожого танку біля с.Роботине Запорізької області під час виконання бойового завдання.

У чоловіка залишилася дочка, дружина, сестра та племінники.

Світла пам’ять, вічна слава і честь Героям, які ціною життя боронили Україну від загарбників.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp