10°

На Рівненщині ретельно перевіряють цільове використання коштів для будівництва укриттів

Рівненська обласна державна адміністрація (ОВА) перевіряє використання коштів на будівництво укриттів у шести ліцеях області та корпусу в Клеванському госпіталі. Кошти на ці об’єкти виділили з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

На засіданні робочої групи “Прозорість і підзвітність” заслухали доповіді голови Сарненської громади Руслана Серпенінова та представників Департаменту будівництва та архітектури ОДА щодо графіків будівництва, фінансування та залучення підрядників.

Зараз на усіх об’єктах тривають роботи. Будівництво проводиться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Спорудження укриттів має бути завершено до кінця року, а корпус госпіталю – у 2024 році.

Представник прокуратури висловив зауваження щодо угоди на будівництво укриттів у Сарненській громаді, зокрема в частині строків експлуатації. Гарантійний строк експлуатації будівництва об’єкта має становити не менше 10 років від дня прийняття його замовником.

Заступниця голови ОДА Іванна Смачило повідомила, що під моніторинг робочої групи потраплять й інші об’єкти, на які спрямовані бюджетні кошти. Перевірки будуть здійснюватися на різних стадіях – від проведення тендерів й до закінчення робіт підрядниками.

“Кошти на ці 6 об’єктів виділили з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Тому проєкти перевіряємо одними з перших. Під моніторинг нашої групи потраплять й інші об’єкти, на які спрямовані бюджетні кошти. Перевірки будуть здійснюватися на різних стадіях – від проведення тендерів й до закінчення робіт підрядниками”, – сказала Іванна Смачило.

Нагадаємо, для протидії зловживанням під час публічних закупівель начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль створив робочу групу “Прозорість і підзвітність”. Група складається з представників обласної адміністрації, правоохоронних органів. Діяльність “Прозорості та підзвітності” спрямована, передусім, на превентивні кроки для ефективного використання бюджетних коштів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp