25°

На Рівненщині рибоохоронний патруль за тиждень викрив 24 порушення

У період з 01 по 07 липня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 24 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 19 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та 4 – за ч. 4 ст. 85 КупАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Оформлено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

 «За даний період на порушників накладено 1 088 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 8 од. заборонених знарядь лову та 26 кг водних біоресурсів», – повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Для прикладу, четвертого липня 2021 року на р. Горинь, поблизу м. Дубровиця Рівненської області державними інспекторами рибоохоронного патруля задокументовано грубе порушення правил рибальства. Затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – сіткою. Завдяки оперативним діям патрульних, чоловік не встиг завдати шкоди рибним запасам області. Складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.  Матеріали справи готуються для передачі до районного суду Рівненської області для притягнення порушника до відповідальності.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.

Джерело: Рибоохоронний патруль