18°

На Рівненщині ще дві парафії Московського патріархату перейшли до ПЦУ

На Рівненщині релігійні громади села Дерев’яне та села Кургани вийшли з юрисдикції підконтрольної Росії УПЦ та приєдналися до Православної церкви України. Про це повідомляє у Фейсбуці Рівненська єпархія Православної Церкви України.

«У двох громад: «Релігійної громади Української Православної Церкви с. Дерев’яне» та «Релігійної громади Свято-Покровської парафії Сарненської єпархії Української Православної Церкви с. Кургани» відбулися загальні збори, які були скликані відповідно до вимог Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», та пройшли з дотриманням норм чинного законодавства», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на зборах члени релігійних громад одноголосно ухвалили рішення змінити підпорядкування у канонічних та організаційних питаннях релігійних громад на підлеглість Українській Православній Церкві (Православній Церкві України) шляхом внесення відповідних змін до статутів релігійних громад.

Таким чином релігійні громади села Дерев’яне та села Кургани вийшли з-під юрисдикції підконтрольної Росії УПЦ та приєдналися до Православної Церкви України.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp