21°

На Рівненщині школярі презентували свої інженерні навички, створюючи лего-роботів

Робот захисник, розвідник, шахтар, розміновувач, пилосос, офіціант, таксист, роздавач інтернету, прибиральник космічного сміття, шукач скарбів, переробник сміття.

Саме ось таких героїв сьогодні конструювали майбутні “Ілони Маски” в рамках реалізації партнерського проєкту Гощанської селищної ради та Гощанський центр позашкільної освіти “Слідами Ілона Маска: створення гуртка робототехніки в Гощанській громаді”, який став переможцем конкурсу соціальних ідей у Рівненській області за підтримки проєкту “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3), що співфінансується Європейським Союзом та Британською радою в Україні в партнерстві з ГО “Молодіжна платформа”, пишуть Вісті.

Під час нетворкінгової сесії команда розповіла про створення проєкту, його ідейність та важливість; наголосила щодо посилення технічного напрямку Центру; презентувала перших створених роботів СОЛАР та БІМ, які можуть бігати, котитися, плавати, рухатися по різних поверхнях та мають зачатки власного інтелекту.

Учасники та учасниці також змогли випробувати себе у практичній площині: майстрували, фантазували та презентували власно сконструйованих роботів. Як дорослі, так і малеча. І це було фантастично!

Гурток робототехніки працюватиме на базі закладу Гощанський центр позашкільної освіти двічі на тиждень та матиме дві групи: від 8 до 12 років та від 12 до 17 років. Використовуватись будуть конструктори АРДУІНО та інші технічні матеріали (картон, рейки, дерево тощо). Заняття безкоштовні. Керівник гуртка – Тимощук Олександр Дмитрович.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp