13°

На Рівненщині скасовано мораторій на відключення комунальних послуг за борги

Нагадуємо, що з 29 грудня 2023 року на території області більше не діє мораторій на відключення комунальних послуг за борги. Мораторій продовжуватиме діяти лише на окупованих територіях і там, де тривають бойові дії.

Про це під час брифінгу наголосив директор Департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності ОДА Володимир Пшеюк.

«Оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств-надавачів послуг, що дозволяє їм здійснити розрахунки за спожиті енергоносії, виплатити заробітну плату, модернізувати інженерні системи та проводити аварійно-відновлювальних роботи», – зазначив Володимир Пшеюк.

За його словами, сукупний борг споживачів Рівненщини за комунальні послуги становить понад 2,4 млрд грн. З них найбільший борг за електроенергією – 400 млн грн, за природним газом – 1 млрд грн, за теплопостачанням – 360 млн грн, за водопостачанням та водовідведенням – 193 млн грн.

«У зв’язку із припиненням дії мораторію, прошу мешканців Рівненщини звернути особливу увагу на свої платіжки та погасити наявні заборгованості або звернутися до постачальника послуги й домовитись щодо реструктуризації боргу», – пояснив Володимир Пшеюк.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp