21°

На Рівненщині стартував освітній форум

Про нові підходи до модернізації системи освіти – від закладів дошкілля до вишів – йшлося на освітньому форумі «Освіта Рівненщини. Філософія змін», що пройшов в Національному університеті «Острозька академія».

У роботі форуму взяли участь керівництво Міністерства освіти і науки України, ОДА, обласної ради, народні депутати України, науковці, представники бізнесу, координатори освітніх програм.

Під час виступу заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук презентував проєкт підтримки інтелектуальної еліти, зупинився на створенні безпечного для життя та здоров’я освітнього середовища та реформі шкільного харчування, проекті модернізації змісту освіти та її цифровізації тощо, а також презентував концепцію створення Президентського університету, який має стати платформою змін у вищій освіті.

У ході панельних дискусій освітяни Рівненщини окреслили пріоритетні цілі і завдання, починаючи від наповнення новим змістом раннього розвитку дитини і до модернізації системи закладів вищої освіти.

Не оминули увагою теми розвитку професійного потенціалу сучасного вчителя та формування культури здорового харчування в школах.

«Упровадження жодних новацій, змін, реформ в освіті не можливе без синергії зусиль управлінців, педагогів, учасників освітнього процесу, представників бізнесу, місцевих громад», – підсумував начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

Кращих освітян Рівненщини за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі нагороджено відзнаками ОДА і обласної ради.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp