15°

На Рівненщині створять ще 5 Центрів безпеки: що це таке

Перспективу створення на Рівненщині ще 5-ти Центрів безпеки обговорили сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль із головою ДСНС України Сергієм Круком, який у форматі онлайн долучився до наради із начальниками районних військових адміністрацій і ТГ.

Центр безпеки – об’єкт інфраструктури громади, в якому можуть розміщуватися декілька служб, що забезпечують безпеку життєдіяльності населення (пожежно-рятувальний підрозділ з диспетчерським пунктом громади, підрозділ медичної допомоги, поліцейська станція (поліцейський громади).

«На сьогодні в області побудовано три сучасних Центри безпеки. Це приміщення, в яких зосереджені пожежне депо, екстренка і поліцейська станція. Це безпека, наближена до людини. Принцип «допомога поруч» є основним у нашій концепції безпекової політики громад області», – зазначив Віталій Коваль.

Також у рамках заходу голові Малинської ТГ передали ключі від аварійно-рятувального автомобіля. Транспортний засіб для ліквідації пожеж та дорожньо-транспортних пригод поїхав у село Яринівку. Основна мета – забезпечити ділянку автошляху національного значення Н-05, адже відстань до найближчих підрозділів ДСНС становить 33 км.

Крім того, голова ДСНС в Рівненській області Юрій Корецький вручив головам низки громад сертифікати на отримання пожежно-рятувального обладнання, адже безпека громадян – в пріоритеті.