5°

На Рівненщині транслюватимуть Всеукраїнський урок єдності

Національний проєкт з медіаграмотності МКІП «Фільтр» та Суспільне організовують Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів!

Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.

Якщо Ви хочете розпочати урок пізніше, ви можете відмотати на початок трансляції за посиланням на Youtube. О 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів Суспільного.

Нагадаємо, 16 лютого 2022 року Фільтр вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Тож 6 жовтня Фільтр за підтримки партнерів уже вдруге організовує Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності. Глядачі дізнаються, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Також організатори підготували сюрприз для школярів старших класів, про який оголосять під час уроку.

Організовуйте перегляд уроку та долучайтеся до трансляції разом зі своїми близькими. Критичне мислення — це наш щоденний донат у стійке суспільство!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp