11°

На Рівненщині в останню дорогу провели чотирьох Героїв

На Рівненщині попрощалися із чотирма захисниками – Тарасом Бережнюком, Юрієм Андрейком, Василем Єленцем та Андрієм Трофимчуком.

Мешканці Варковицької громади провели в останню земну дорогу Тараса Бережнюка. Чоловік був призваний на військову службу 11 січня 2023 року. Не роздумуючи, узяв до рук зброю і став на захист України. На жаль, воїн загинув 20 липня поблизу населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області під час стрілецького бою. Поховали Тараса в рідному селі Олибів. 

Йому назавжди буде лише 25…

У Рівному попрощалися з Героєм – 45-річним солдатом-кулеметником Юрієм Андрейком. Захисник народився у Рівному. Навчався у 23-ій школі, а потім присвятив життя улюбленій справі – він працював будівельником. Відразу стати до лав Збройних сил Юрію не довелося. Країна покликала його лише у лютому 2023 року. Пройшов навчання, а згодом вирушив на передову. Найбільшою цінністю для Юрія були його рідні – дружина та син. Ще 4 червня вранці захисник телефонував дружині, а 5 червня зв’язок з ним обірвався. Дружині  повідомили, що Герой вважається зниклим безвісти. Лише у липні тіло захисника вдалося ідентифікувати. Загинув воїн в районі села Північне Донецької області. Поховали його на кладовищі “Нове”…

Сарненщина попрощалась із загиблим Героєм Василем Єленцем. Захисник був жителем села Гранітне Вирівської ТГ. Призваний на військову службу за мобілізацією у березні минулого року. Захисника вважали зниклим безвісти з травня 2022 року. На жаль, рідні отримали підтвердження про загибель Василя.

Жителі Костопільської громади віддали шану загиблому за нашу волю та незалежність земляку Андрію Трофимчуку. Воїн загинув 15 липня 2023 року на Донеччині під час виконання бойового завдання. За мужність та відвагу захисник був нагороджений медаллю «За незламність духу». Рідні та друзі назавжди запам’ятають Андрія добрим та істинно хоробрим. Він був щирою людиною, впевненим в собі та своїх діях.

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна слава Героям України!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp