5°

На Рівненщині в останню дорогу провели одразу шістьох Героїв

На Рівненщині в останню дорогу провели шістьох Героїв: Олександра Лехновського з Привільненської громади, Станіслава Баранова із Сарни, Андрія Черняка із села Берестя, Михайла Тишковця з Острожчини, Романа Бриксу з Олександрійської громади, Ігоря Пастушка з села Горбаків.

У Привільненській громаді попрощалися з 29-річним Олександром Лехновським.

Чоловік народився та виріс у с. Іваннє Привільненської громади, разом з дружиною та сином проживав в с. Підгайці на Млинівщині. У ЗСУ служив стрільцем -снайпером гірсько-штурмової роти, був солдатом.

Загинув захисник 7 липня поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області. Поховали Олександра в рідному селі Іваннє.

Сарненщина попрощалась із двома загиблими Героями: Станіславом Барановим із Сарни та Андрієм Черняком із села Берестя.

Станіслав Баранов проживав у місті Сарни. Служив у військові частині А7072, спочатку на кордоні з білоруссю, а з весни 2023 року виконував завдання на сході країни. 10 липня під час виконання бойового завдання поблизу Дачного Торецької територіальної громади воїн загинув.

Андрій Черняк був жителем села Берестя Дубровицької громади. З травня минулого року став на захист держави у лавах Збройних Сил України. 118 днів воїн вважався зниклим безвісти. На жаль, підтвердилась страшна звістка, що 44-річний воїн загинув 20 березня в результаті бойових дій в районі н.п. Богданівка на Донеччині. У Героя залишились батьки.

У Рівненському районі попрощалися із трьома Захисниками.

На Острожчині провели в останню дорогу Михайла Тишковця.

Військовий боронив східні кордони країни у зоні проведення АТО. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, взяв до рук зброю, щоб захищати державу.

Неодноразово був поранений і проходив лікування, а після одужання знову ставав до лав ЗСУ.
Захисник загинув 7 липня унаслідок обстрілів та проведених противником штурмових дій в районі населеного пункту Дружба Донецької області. Поховали Михайла на місцевому кладовищі.

В Олександрійській громаді віддали шану Роману Бриксі.

Захисник з 2014 року служив у ЗСУ: спершу за мобілізацією, потім за контрактом, в основному на Луганському напрямку. За роки війни отримав 6 контузій, важке поранення у квітні 2022 року. За час війни військовий отримав чимало нагород.

У Бабинській громаді провели в останню дорогу мешканця села Горбаків Ігоря Пастушка.
Воїн загинув 8 липня при виконанні бойового завдання під час танкового обстрілу з боку противника біля н.п. Роботине Запорізької області.

Щирі співчуття рідним і близьким… Вічна пам’ять і шана Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp