9°

На Рівненщині в останню дорогу провели трьох Героїв

Михайло Штука народився 23 березня 1984 року, мешкав у селі Тур’я Смизької громади. Службу у ЗСУ проходив у 115-тій окремій механізованій бригаді на посаді стрільця помічника гранатометника. На жаль, воїн загинув 24 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання в Харківській області.

Поховали захисника на кладовищі в рідному селі.

Михайло Денисюк народився 19 квітня 1976 року в с. Маринопіль Галицького району Івано – Франківської області. Згодом сім’я переїхала в селище Мізоч. Навчався у місцевій школі, Мирогощанському аграрному технікумі, де здобув професію електрика. Працював електриком на цукровому заводі селища Мізоч та Здолбунівському цементно – шиферному заводі.

З 15 червня 2023 року Михайло поповнив лави ЗСУ, а з липня 2023 року служив у 47 окремій механізованій бригаді сапером. Ніс службу на Запорізькому напрямку, згодом – у Донецькій області. 8 січня 2024 року під час ворожого обстрілу отримав поранення, несумісне з життям.

Без батька залишилося троє дітей.

Віталій Полівко, 1994 року народження, проживав у селі Любинь Локницької громади. Загинув захисник 10 січня 2024 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Поховали воїна на кладовищі в рідному селі.

Співчуття рідним та близьким. Світла та вічна пам’ять Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp