14°

На Рівненщині в школах обстежили понад 70% укриттів: перевірки тривають

Стан та готовність укриттів у закладах освіти Рівненщини обговорили на онлайн-нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна. У заході взяли участь представники департаменту освіти і науки ОДА, територіальних громад.

«На сьогодні вже обстежено 531 укриття, а це більше 70%. У результаті підписано 433 акти. Також тривають обстеження загальної готовності шкіл та дитсадків до початку нового навчального року. Динаміка загалом – задовільна. Прошу чітко дотримуватися термінів запланованих обстежень. До 28 серпня усі роботи повинні бути завершені», – наголосив Сергій Подолін.

Нагадаємо, що майже в 90% закладів освіти Рівненської області навчання буде відбуватися у очному або змішаному форматі. Головні фактори – наявність укриттів та безпекова ситуація уигромаді.

У вісьмох закладах освіти Рівненщини триває будівництво та ремонт укриттів.

«На сьогодні головне завдання освітян – створити безпекові умови для учасників навчального процесу. Зараз завершується робота з облаштування захисних споруд цивільного захисту, обстежуються підземні простори. Також опрацьовується питання щодо забезпечення навчальних об’єктів додатковими заходами безпеки. Це «тривожні кнопки», охоронні сигналізації, металодетектори та системи відеоспостереження», – зазначив директор департаменту освіти і науки Петро Коржевський.

Також під час наради йшлося про впровадження електронного документообігу в освітніх закладах. На сьогодні така функція є у 80% шкіл. До 1 вересня усі заклади мають перейти на е-документи.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp