11°

На Рівненщині викрили 4 нарколабораторії

Фігурантами провадження є 8 жителів Рівного та Рівненського району. У них проведено ряд санкціонованих обшуків, у ході яких правоохоронці викрили та припинили діяльність 4 нарколабораторій із виробництва метамфетаміну.

Під час слідчих дій виявлено та вилучено обладнання для виробництва наркотичних засобів, 400 грам вже готового метамфетаміну (а це близько 1600 доз), 5 кг прекурсорів, 60 л спирту з псевдоефедрином, близько 2 кг речовини, схожої на марихуану, 3 кг фосфору, понад 13 тис. таблеток невідомого походження та інші заборонені речовини, а також більше 300 тис. грн у різній валюті, 49 банківських карток, чорнові записи, мобільні телефони, зброю та боєприпаси.

Трьом особам вже повідомлено про підозру. Двоє з них і раніше потрапляли в поле зору правоохоронців та притягалися до відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Згідно з рішенням слідчого судді підозрювані перебуватимуть під вартою.

Наразі призначено ряд необхідних судових експертиз вилученого майна, після їх проведення буде вирішено питання щодо повідомлення про підозри іншим особам. Встановлюються також шляхи надходження заборонених речовин та канали їх розповсюдження.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp