9°

На Рівненщині виявлено 284 порушення правил карантину

За минулий тиждень в складі різних комісій з представниками органів влади, місцевого самоврядування, територіальних громад, моніторингових груп із представниками Національної поліції перевірено 932 суб’єкти (об’єкти) господарювання, всього виявлено 284 порушення.

В цілому по всіх об’єктах складено 17 протоколів на штраф, надано 284 пропозиції (приписів), направлено 135 інформацій в органи місцевої влади та самоврядування та 34 повідомлення до Національної поліції.

Зокрема,

  • обстежено 360 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (виявлено 136 порушень карантину, складено 10 протоколів),
  • 311 місць торгівлі непродовольчими товарами (71 порушення, складено 2 протоколи);
  • 145 закладів громадського харчування (47 порушень, протоколи не складались);
  • 26 обєктів масового перебування людей ( ринків, аптек, ТРЦ) – 6 порушень, протоколи не складались;
  • 36 закладів побутового обслуговування (салони краси, перукарні) – 11 порушень, протоколи не складались.
  • 54 навчальних приміщень закладів освіти (13 порушень, складено 5 протоколів).
  • Спеціалістами служби проведено дезінфекцію 7 од. транспортних засобів та 2 заклади громадського призначення.

Всього проведено 1201 санітарно-освітній захід. Серед них 23 статті та повідомлення у ЗМІ, надано 485 консультацій керівникам об’єктів та представниками бізнесу щодо роботи закладів в умовах карантину, проведено 667 бесід з фізичними та юридичними особами щодо профілактики коронавірусної інфекції, роздано 26 санбюлетнів та інших інформаційних матеріалів.

З представниками Національної поліції проведено 232 рейдові перевірки в складі 22 мобільних бригад (складено 13 протоколів працівниками поліції в присутності працівників Держпродспоживслужби).

Рівненська область надалі перебуває в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки. Вимоги щодо дотримання індивідуальних протиепідемічних заходів залишаються актуальними та необхідними для всього населення.