21°

На Рівненщині за матеріалами СБУ завершено досудове розслідування стосовно ще однієї прихильниці рашистських звірств

Нещодавно повідомлялося, що співробітники Служби безпеки України в регіоні викрили місцеву жительку, яка прославляла рашистських загарбників та виправдовувала збройну агресію росії проти України.

У ході досудового слідства встановлено, що громадянка України, будучи колишньою працівницею одного з об’єктів критичної інфраструктури регіону, «сповідувала» проросійські настрої та заперечувала факт вбивства російськими окупантами мирного населення у Бучі, обстріли залізничного вокзалу у Краматорську та знищення цивільної інфраструктури в українських містах.

Крім цього, жінка вважала усі події постановкою української влади, організованої задля розпалювання національної ворожнечі.

Наразі, за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, до суду скерований обвинувальний акт стосовно зазначеної особи, яку підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників).

СБУ попереджає, що за публічні заклики до агресивної війни або до розв’язування воєнного конфлікту, а також за виготовлення матеріалів із закликами до вчинення таких дій з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів, може загрожувати до трьох років позбавленням волі.