18°

На Рівненщині за тиждень викрито 17 порушень природоохоронного законодавства

У період з 24 по 30 червня 2021 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено 12 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та 1 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

 За даний період на порушників накладено 714 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 20 од. заборонених знарядь лову, – повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Для прикладу, 23 червня 2021 року на р. Горинь, поблизу с. Висоцьк Дубровицького району Рівненської області інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля задокументовано грубе порушення правил рибальства. Затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – електровудки. Завдяки оперативним діям патрульних, чоловік не встиг завдати шкоди рибним запасам області. У порушника було вилучено сачок, електровудку та акумулятор. Складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної “гарячої лінії” відомства: (067) 540 53 90.