8°

На Рівненщині засудили терориста

У Рівненській області засуджено до 12 років позбавлення волі терориста, який воював проти України на боці так званої «ДНР».

За матеріалами СБУ засуджено громадянина України, який у вересні 2014 року вступив до незаконного збройного формування, з метою безпосередньої участі в злочинній діяльності терористичної організації «ДНР».

У ході досудового розслідування встановлено, що вказана особа здійснювала збір та передачу розвідувальної інформації про місця дислокації та переміщення в районі проведення ООС (АТО) підрозділів Збройних сил України для подальшого їх ураження.

Рішенням Рівненського міського суду громадянина України визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації).

Вказану особу засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викриття та документування злочинної діяльності здійснювали співробітники СБ України в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Наразі він переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області та приймає участь у війні проти України на боці російської армії.