
На Рівненщині затримали чоловіків, які намагалися втекти за кордон



Поблизу українсько-угорського кордону прикордонники затримали чотирьох мешканців Рівненщини, які намагалися незаконно потрапити до країн ЄС. Інцидент стався за пів кілометра від державного рубежу, повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Усі затримані — чоловіки віком від 21 до 30 років. Вони працювали разом на будівництві в Ужгороді й, за їхніми словами, вирішили втекти за кордон у пошуках кращих умов життя.
Чоловіків доставили до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів за ч.2 ст.204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — «Незаконний перетин або спроба незаконного перетину державного кордону України». Подальше рішення у справі ухвалюватиме суд.