8°

На Рівненщини цьогоріч відкрили 6 ЦНАПів: якими послугами жителі області користуються найчастіше?

На Рівненщини цьогоріч відкрили 6 ЦНАПів. На це спрямовували кошти лише з місцевих бюджетів. Таким чином адміністративні послуги стали доступнішими для жителів Локницької, Боремельської, Олександрійської, Мізоцької, Вирівської та Немовицької тергромад.

В умовах воєнного стану це дуже важливо. Адже в цей період отримати державні послуги для багатьох стає критично необхідно. При цьому актуально, щоб люди могли легко дістатися у ЦНАП, щоб не виникало проблем із транспортом.

Тим часом цьогоріч серед найзатребуваніших були послуги, які так чи інакше стосувалися внутрішньо переміщених осіб. Тим більше, що з початку повномасштабної війни Рівненщина прийняла понад 80 тисяч переселенців, частина з яких залишилася в області на тривалий час.

Також доволі часто люди звертаються щодо отримання пільг та субсидій.

«Торік на розвиток мережі ЦНАПів громади отримували держсубвенцію. Цьогоріч, у зв’язку з воєнним станом, такої можливості не було. Але попри це, 6 громад виділили кошти з місцевих бюджетів, і тепер місцеві жителі мають можливість отримувати адміністративні послуги в комфортних умовах, – прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – Ми працюємо над тим, щоб люди мали доступ до державних послуг за будь-яких обставин, і щоб надавалися вони максимально якісно».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp