8°

На війні загинули четверо захисників з Рівненщини

Сарненщина попрощалась із загиблим Героєм Сергієм Городнюком. Чоловік народився і проживав у місті Сарни. 6 липня солдат долучився до складу військової частини А1008 на посаду стрільця. На жаль, 49-річний воїн загинув 1 серпня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Першотравневе на Харківщині. У Героя залишилися дружина та троє дітей.

У Семидубській громаді попрощались із Героєм-земляком Олексієм Сматієвичем. Чоловік народився 28 березня 1994 року, проживав у селі Гірники. Навчався у Здовбицькій гімназії, згодом – у Рівненському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі, де отримав спеціальність юриста. До лав Збройних Сил України був призваний 26 квітня 2023 року. На жаль, воїн загинув 1 серпня, у зоні виконання бойових завдань на Луганщині. Назавжди 29 …

У Вараській громаді провели в останню дорогу двох захисників – Олександра Зонова з Вараша та жителя села Мульчиці Василя Рибачика. 31 липня підрозділи 2 механізованого батальйону, де служили наші земляки вели стрілецький бій біля с.Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.

29-річний солдат Олександр Зонов навчався на електрогазозварника у Рівненському професійному ліцеї. У січні цього року був мобілізований до війська – номером обслуги 3 кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади.

35-річний солдат Василь Рибачик народився у Мульчицях, після школи працював у сфері автоперевезень. До армійських лав Василя призвали також наприкінці січня нинішнього року й зарахували номером обслуги 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади.

Щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp