20°

На в’їзді до Здолбунова впорядковують територію

У Здолбунові розпочали благоустрій території біля в’їзного знака міста.

Про це повідомили у КП «Здолбунівське».

Йдеться про ділянку після Квасилова, поблизу знака, що позначає початок Здолбунова та Рівненського району. Тривалий час ця територія залишалася занедбаною.

Раніше тут була облаштована зупинка громадського транспорту та впорядкована прилегла зона, однак із часом локація втратила охайний вигляд.

Працівники комунального підприємства вже розпочали роботи з благоустрою. Мета — привести територію до ладу та зробити її більш привабливою для жителів і гостей громади.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp