15°

НАЗК перевірить декларацію нардепа з Рівненщини Дмитра Соломчука

30 червня Національне агентство з питань запобігання корупції оголосило список із 28-ми осіб, щодо яких буде проведено повну перевірку декларацій за 2020 рік.

Народний депутат України Дмитро Соломчук

Серед прізвищ декларантів, статки яких досліджуватимуть в НАЗК – нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук. Декларацію представника партії Слуга народу та ще шістьох нардепів від різних політсил перевірятимуть у порядку черговості. Решту посадовців перевірятимуть через ризики, які визначила автоматизована система.

Місяцем раніше в НАЗК розпочалася чергова перевірка декларації народної депутатки з Рівненщини Яни Зінкевич, яка пройшла до ВРУ від партії Європейська солідарність.

Зауважимо, підставою для початку повної перевірки можуть стати висока посада декларанта, значна кількість ризиків, визначених у декларації автоматично, спосіб життя посадовця, який не відповідає його доходам, заяви від громадян, ЗМІ, правоохоронців до НАЗК про недостовірні дані у декларації.

Нагадаємо, раніше цього року НАЗК уже перевіряло декларації нардепів від Рівненщини, серед яких представники партії Слуга народу, зокрема, одіозний депутат Роман Іванісов.