5°

Не чіпати: на Рівненщині розкладатимуть приманки з вакциною проти сказу

Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що  на території району планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом наземного розповсюдження приманок з вакциною.

Зазначають, що розповсюдження приманок відбуватиметься по лісових та польових угіддях району, поза територіями населених пунктів та водойм. Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

“Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу. Прохання, при виявленні приманок, не брати їх руками і не переносити з місця на місце, тим більше додому. Особливе прохання застерегти своїх дітей щоб при знайденні приманок з вакциною не грались нею, не пробували її розламати”, – йдеться у повідомленні.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp