14°

Не можуть бути Народними чи Заслуженими артистами України зрадники

Радий, що комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики ВР звернувся з заявою до Президента України Володимира Зеленського з проханням про позбавлення державних нагород – почесних звань «Народний артист України» та «Заслужений артист України» щодо «артистів»: Баскова, Бортко, Герелло, Киркорова, Куєк (Лорак), Лободи, Крутого, Повалій.

Коли тисячі українських і світових митців засудили війну, яку розв’язала росія проти України, вони продовжують свою творчість на території цього мордору, сплачуючи податки державі-агресору. А про свою позицію щодо вторгнення – мовчать.

Мовчання громадян України чи нагороджених званнями в Україні прирівнюється до зради. Вони мовчать, навіть коли їхній новий роботодавець бомбить українські міста і вбиває наших дітей, цивільних громадян, тих, хто захищає країну. Вони не мають права носити звання Народних чи Заслужених артистів. Для цього треба бути з Народом України чи Заслужити це звання. В жодного з цих людей такої риси нема.

Міністерство культури та інформполітики приєднується до заяви комітету. Прошу Президента України Володимира Зеленського підтримати цю ініціативу і позбавити державних нагород – почесних звань згідно списку Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.