16°

Нова центральна ялинка у Рівному за 3 млн

Нову штучну ялинку з декором у Рівне мають доставити до 1 грудня. Про це йдеться в інформації про тендер на порталі публічних закупівель “ProZorro”, там вказаний і переможець торгів. За три мільйони гривень місто купило 18-метрову ялинку, набори іграшок, гірлянди, ангелів, сани з оленями, світлодіодну сім’ю ведмедів. Влада купила штучне дерево на свята вперше.

Новорічну ялинку Рівному постачатиме “Епіцентр К”, який виграв тендер і готовий продати комунальному підприємству “Міськсвітло” штучне дерево й декорації за 2 994 999 гривень. Дані про це опублікували на сайті публічних закупівель “Prozorro”. Доставити місту товар підприємство повинно до 1 грудня.

За інформацією з тендерної документації, штучна ялинка повинна максимально мати вигляд живого дерева, загальною висотою 18 метрів. Знизу діаметр дерева має бути 8,2 метра. Огорожа навколо ялинки повинна складатися з 24 щитів з банерної тканини на металевому оцинкованому каркасі. На банері запланували зображення новорічної символіки.

Що, крім ялинки, отримає місто

Центральна ялинка у Рівному: що купили за три мільйони

Цінова пропозиція від “Епіцентру” на 11 листопада

Спеціалісти “Міськсвітла”, які готували технічні завдання, вказали, що маківка ялинки повинна мати вигляд “кульбабки”, коли з серцевини в різних напрямках виходять “волосинки”, які можуть переливатись й миготіти різними кольорами.

Також на майдані мають з’явитися світлодіодні сани з чотирма оленями, два ангели з сурмою, заввишки 2,2 метра. А ще – світлодіодні самець оленя, кінь, сім’я ведмедів й сніговик. Висота фігур  від 2 до 2,5 метра.

Переможець тендеру має забезпечити головну ялинку п’ятьма комплектами світлодіодних прикрас на стовпи, які повинні мати вигляд силуетів ангелів.

Джерело: Суспільне