4°

ОБСТАНОВКА НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

За добу 17 березня державний кордон України з ЄС та Молдовою перетнули понад 73 тисячі осіб та більше 14 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік відносно попередньої доби суттєво зменшився.

Минулої доби з України вибули майже 55 тисяч осіб. Понад 33 тисячі з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

До України за минулу добу прибули понад 18 тисяч осіб. Понад 15 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, що готові зі зброєю в руках захищати Батьківщину. Пишаємося нашими земляками! Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися понад 302 тисячі наших співвітчизників.

РЕКОМЕНДУЄМО відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

ДО СЛОВА, якщо Ви плануєте перетин кордону з країнами ЄС та Республікою Молдова, отримати консультацію з окремих питань перетину кордону можна за телефонами у наступному посиланні https://cutt.ly/GSdpZI7

НАГАДУЄМО, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск  гуманітарної допомоги для українського війська та наших співвітчизників. За минулу добу на західних кордонах було оформлено майже 800 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

ПРОСИМО усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Джерело: Державна прикордонна служба України