21°

ОБСТАНОВКА НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

За добу 23 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 63 тисячі осіб та більше 13 тисяч транспортних засобів. Дані кількох останніх днів свідчать, що пасажиропотік на західній ділянці кордону залишається сталим.

Минулої доби з України вибуло понад 43 тисячі осіб. 28 тисяч з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Нагадуємо, що для перетину кордону до ЄС можна обрати також пункти пропуску на межі з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

До України за минулу добу прибули понад 19 тисяч осіб. Більше 16 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, які готові захищати Батьківщину зі зброєю в руках. Щиро вдячні нашим співвітчизниками! Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися близько 386 тисяч наших співгромадян.

РЕКОМЕНДУЄМО відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

НАГАДУЄМО, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск гуманітарної допомоги для українського війська та наших співвітчизників. За минулу добу на західних кордонах було оформлено понад 760 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

ЗАКЛИКАЄМО усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Перемога за нами!🇺🇦