-1°

ОБСТАНОВКА НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

За добу 27 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 63 тисячі осіб та більше 12 тисяч транспортних засобів.

У порівнянні з попередньою добою пасажиропотік на західній ділянці кордону зменшився.

▪️Минулої доби з України вибули майже 41 тисяча осіб. 28 тисяч з них для перетину кордону обрали українсько-польський кордон.

▪️Нагадуємо: для перетину кордону також можна обрати менш завантажені пункти пропуску на держрубежі з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова.

▪️До України за минулу добу прибули 22 тисячі осіб. Понад 19 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, що готові поповнити лави захисників Батьківщини.

Пишаємося нашими співвітчизниками! Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися близько 460 тисячі наших співгромадян.

НАГАДУЄМО, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі.

Крім оформлення людей і транспорту, за минулу добу на західних кордонах було оформлено понад 530 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

РЕКОМЕНДУЄМО відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

ЗАКЛИКАЄМО усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp