7°

Олександр Третяк: Рівне готове захищатися

Сили міської територіальної оборони вже укомплектовані на 73%, формуються резервні списки охочих боронити Рівне у разі необхідності. Про це сьогодні під час спільної прес-конференції із двома головами фракцій Рівнеради розповів міський голова Олександр Третяк.

Очільник міської влади повідомив, що сьогодні відбулася нарада із керівниками міського штабу територіальної оборони за участю голів фракцій міськради та міського голови. Наразі стоїть питання про зміну місця дислокації штабу. Адже, надане ОДА приміщення, не зовсім відповідає потребам військових. Кабінети не укомплектовані, знаходяться на 7 і 8 поверсі в будівлі, де не працює ліфт. Тож, усі голови депутатських фракцій погодились, що військові можуть переміститися до приміщення учкомбінату на вул. Соборній. Цю будівлю раніше міська влада пропонувала регіональному штабу ТО.

– Ми повідомили про це представників облдержадміністрації, які курують створення ТО в області та Рівному. За потреби, можемо у п’ятницю скликати і провести позачергову сесію міської ради та ухвалити рішення про передачу приміщення на Соборній міській ТО. Готові максимально підтримати міських оборонців, взявши їх під свою опіку, і забезпечити їх усім необхідним.

Крім того, мер та представники депутатського корпусу звернулися до обласної влади з закликом терміново облаштувати приміщення на Дубенській, 71а, яке нещодавно місто передало під потреби регіонального штабу ТО. Нагадаємо, з Рівного куруватимуть питання тероборони у 8 західних областях. Штаб планують розмістити у будівлі колишнього міського дитсадка. Приміщення потребує ремонту, тож поки що керівник регіонального штабу розміщується у військовій частині на території міста.

Джерело: 7 днів