13°

Острозька академія посіла перше місце серед українських вишів у світовому рейтингу

Британське видання «Times Higher Education» уже втретє опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний розвиток (Impact Rankings 2021).

Рейтинг впливу університету демонст­рує, як сектор вищої освіти у всьому світі працює на досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У третьому виданні цього рейтингу взяли участь 1115 університетів з 94 країн світу (тоді як у 2020 було 768 університетів з 85 країн).

Результати цього рейтингу ще раз підтвердили, що Острозька академія забезпечує високий рівень освітніх послуг своїм студентам не лише на рівні України, але й на світовому рівні. Вони також демонструють внесок трудового та студентського колективу у сферу надання якісної освіти, забезпечення гендерної рівності, миру, справедливості та сильних інститутів, створення гідних умов праці та економічного зростання, а також досягнення інших цілей сталого розвитку.

За результатами «Impact Rankings–2021», Національний університет «Острозька академія» знову увійшов до групи 401–600. Із 15 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, Острозька академія посіла перше місце, розділивши його з Національним університетом «Львівська політехніка», значно покращивши свою позицію порівняно з попереднім роком.

За рівнем якості освіти Острозька академія зайняла першу сходинку серед українських університетів та увійшла до групи 101–200, що ще раз підтверджує якість освіти у цьому закладі не тільки на рівні України, але й на світовому рівні.

«Це визнання є свідченням важливої ролі, яку можуть відігравати університети у підвищенні рівня освіти та посиленні впливу як на місцевому, так і на глобальному рівні», – зазначив помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу Едуард Балашов.

Джерело: Рівне 1