8°

Ознак створення потужного ударного угруповання на території Білорусі немає – розвідка

Станом на сьогоднішній день ознак створення потужного ударного угруповання на території Білорусі немає. Про це в ефірі телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

“У Білорусі очікуємо активізацію бойової підготовки, тому що з 1 грудня у зс цієї країни розпочинається новий навчальний рік. Війська будуть виходити на полігони, відпрацьовуватимуть різні питання бойового злагодження, перевірки родів і військ. Тож очікуємо на білоруській території активних заходів, насамперед з оперативної та бойової підготовки. Ми готові до цього. Але хочу зазначити, що на сьогодні ознак створення потужного ударного угруповання на території Білорусі не видно”, — розповів Скібіцький.

Він зазначив, що на перспективу зберігається загроза застосування угруповання союзної держави Білорусь-Росія. Проте для цього недостатньо озброєння. Наразі Росія активно знімає озброєння та військову техніку зі зберігання зі складів, з арсеналів, з центрів забезпечення мобілізаційного розгортання задля того, щоб поповнити втрати й укомплектувати створені за мобілізацією з’єднання й частини.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp