19°

Під вікнами жителів Рівного – стихійний ринок (ФОТО)

На стихійний ринок на тротуарі під вікнами будинку на вулиці Полуботка, 6 поскаржилася у соцмережі Фейсбук жителька Рівного Ірина Габор: 

У міській владі розповіли Радіо Трек, що нічого з цим зробити не можуть. Говорить в.о. начальника міського управління торгівлі Тетяна Безрідна:

Знаємо про таку проблему. Виходимо туди, дивимося, рекомендуємо жителям викликати поліцію. Бо це – порушення правил благоустрою. Інших методів впливу немає. 

А речник Патрульної поліції Рівненщини Оксана Юрченко пояснила, що патрулювання біля ринку – це не першочергове їхнє завдання: 

Патрульна поліція виконує задачі відповідно пріоритетності.

Коли патрульні виїжджають на зміну, на їхні планшети почергово надходять виклики, які вони зобов’язані належним чином опрацювати.

Тому якщо говорити про патрулювання на вулиці Сагайдачного, Полуботка, то його здійснюємо у вільний від опрацювання завдань час.

За словами Оксани Юрченко, з нового року і по сьогодні патрульні поліцейські отримали 43 657 викликів з лінії 102, опрацювали 656 ДТП, виявили 535 нетверезих водії, склали 3158 адмінматеріалів на порушників громадського порядку та 1845 за порушення карантину.

Якщо говорити про впорядкування торгівлі на вулицях, прилеглих до ринку, то ми в цьому зацікавлені чи не найбільше.

Тому усіляко сприяємо міській владі у заходах, спрямованих на організацію торгівлі зручної та комфортної для усіх – і покупців, і продавців, та унеможливлення створення незручностей для інших мешканців та попередження порушення карантинних та санітарних норм.

Детальніше радимо вам дізнатись у пресслужбі міськвиконкому.