7°

Після олімпійської “бронзи” Омельчука у Рівному влада планує збудувати новий тир

Бронзова медаль рівненського стрільця Олега Омельчука на Олімпіаді в Токіо – це привід посилити підготовку спортсменів Рівненщини із цього виду спорту.

Таку позицію 11 серпня озвучив голова облдержадміністрації Віталій Коваль під час зустрічі із бронзовим призером Олімпіади, пише Суспільне. Йдеться і про тир у новому спорткомплексі.

Розпочнуть із прохання Олега Омельчука придбати електронну ціль для стрільби. За словами спортсмена, вона коштує 200 тисяч гривень. Але тир у 4-й спортшколі, де він тренується, для цього замалий.

В нас маленький тир і багато дітей там не можуть займатися. Ми там стріляємо ще по мішенях. А зараз вже всі останні 10 років стріляють по електронних мішенях. Тому якби була така можливість на Макарова зробити тир – то було б дуже добре, – каже Олег Омельчук.

Голова РОДА Віталій Коваль своєму профільному заступнику доручив внести зміни до проєкту спорткомплексу на Макарова і передбачити там тир.

Винесемо питання на сесію. І я впевнений, що консолідація депутатського корпусу буде і ми почнемо з одного електронного снаряда, скажімо так. І далі будемо розвивати. Плюс побажання спортсмена про включення тиру в проєкт спорткомплексу на Макарова. Також з проєктною групою ми цю задачу поставимо для них і будемо намагатися, щоб найближчим часом був тир в спорткомплексі на Макарова, – сказав голова Рівненської ОДА.

Попередньо, тир мають розмістити у підвальному приміщенні спорткомплексу.