22°

Платних парковок у Рівному ще немає, а люди вже проти

Мешканці  вулиці Короленка, нарікають на встановлення платної парковки, яку планують розташувати біля Авангарду. Про це під час ефіру Радіо ТРЕК розповіла слухачка. Мовляв, відвідувачі торгового центру та прилеглих ринків постійно лишаються свої автівки на території житлових будинків. Через що самі мешканці не мають де поставити власні машини. Жінка переконана,  після того, як біля стадіону з’явиться платна стоянка, люди ще більше паркуватимуться у дворі будинку

За словами Олександра Третяка, платні парковки допоможуть розвантажити центральну частину міста та дисциплінують водіїв:

Перш ніж їхати в центр і займати будь-яку частину центральної вулиці та паркуватись будь-де, водій тепер подумає, чи варто туди їхати, чи краще поїхати на громадському транспорті, – зауважив Олександр Третяк

На думку міської влади оплата за паркування має дисциплінувати водіїв, які без потреби їдуть у центральну частину міста.

Це буде понад 30 об’єктів у різних частинах міста, які забезпечать близько тисячі паркомісць. Планується, що вартість парковки становитиме 10 грн/год.

Джерело: Радіо Трек