7°

Поліцейські Рівненщини нагадують: в умовах воєнного стану посилена відповідальність за злочини проти власності

Поліцейські Рівненщини нагадують: в умовах воєнного стану посилена відповідальність за злочини проти власності. Зокрема, крадіжка, вчинена в умовах воєнного чи надзвичайного стану, відповідно до санкції частини 4 статті 185 КК України, карається від 5 до 8 років позбавлення волі.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Грабіж, вчинений в умовах воєнного чи надзвичайного стану, відповідно до санкції частини 4 статті 186 КК України , карається від 7до 10 років позбавлення волі.

Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, відповідно до санкції частини 4 статті 187 КК України, карається позбавленням волі на строк від 8 до 15 років із конфіскацією майна.

Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження, відповідно до санкції частини 4 статті 189 КК України, карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинені в умовах воєнного або надзвичайного стану, відповідно до санкції частини 4 статті 191 КК України, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.