20°

Поліцейський омбудсмен уклав меморандум з громадською організацією Рівненщини

Учора, другого липня, на Рівненщині з робочим візитом перебував начальник Управління дотримання прав людини НПУ Руслан Горяченко.

За словами голови ГО «Ангели Життя» Ліани Диновської, метою цієї співпраці є реалізація різноманітних проєктів, зокрема впровадження заходів, спрямованих на дотримання основоположних прав і свобод людини; організація,   розроблення і проведення заходів, спрямованих на запобігання  вчиненню кримінальних правопорушень та домашнього насильства.

Крім того, щоп’ятниці в Рівненському районному управління поліції представник Управління дотримання прав людини в Рівненській області Інна Березовська, спільно із представниками ГО “Ангели життя” здійснює прийом громадян, під час якого надає практичну, методичну та консультаційну допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Руслан Горяченко зауважив, що на Рівненщині проводиться  потужна робота у напрямку запобігання домашньому насильству. Вона покликана захищати права і свободи постраждалих та надзвичайно потрібна, адже громадяни стали більш відкритими і не замовчують своїх страждань, які тривали роками.