24°

Помер Ректор РДГУ Руслан Постоловський

Серця освітньої громади Рівненського державного гуманітарного університету занурені в глибокий жаль та непоправну втрату. Руслан Михайлович Постоловський, який протягом двадцяти п’яти років керував університетом, відійшов у вічність, про це повідомив його син у соцмережі.

Митрополит Рівненський та Острозький Іларіон вже висловили своє глибоке співчуття з приводу смерті видатного ректора. Він визначився як великий вчений, відданий служінню освіті та формуванню майбутніх поколінь. Постоловський залишить невимовно важливий слід у серцях тих, хто мав щастя знати його та брати з його мудрості приклад.

Руслан Постоловський народився 3 жовтня 1951 року в селі Мізоч на Рівненщині. З 1995 року став співзасновником і директором Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету.

У травні 1999 року стаd ректором новоутвореного Рівненського держаного гуманітарного університету, до складу якого увійшли державний педагогічний, інститут культури, а також Дубенський та Сарненський педагогічні коледжі, Рівненське музичне училище.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp